Rokiškėnas bus teisiamas už itin žiaurų nužudymą

alkoholisRokiškėnas bus teisiamas už itin žiaurų nužudymą

Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir į teismą perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 23 metų rokiškėnas M. B. kaltinamas itin žiauriu nužudymu. Įtariama, kad jaunuolis, užėjęs į svetimą butą, mirtinai sumušė nepažįstamą jam į senelius tinkantį vyrą.

Incidentas, pasibaigęs 74 metų vyro mirtimi, įvyko pernai, gruodžio 14 dienos popietę viename Rokiškio daugiabučių.

Ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis,  M. B. tądien girtavo pas draugą. Įtariama, kad išgirdęs triukšmą viršuje esančiame bute, kaltinamasis nuėjo pasižiūrėti. Tuo metu minėtame bute buvo šeimininkas ir jo laikinai priimtas gyventi 74 metų rokiškėnas. Buto savininko akivaizdoje M. B. ėmė pastarąjį mušti.

Po egzekucijos kruvinas M. B. grįžo į draugo butą, apsiprausė ir išėjo, o sumuštas vyras netrukus mirė. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad jo mirties priežastimi tapo galvos trauma. Į galvą žmogui buvo suduota ne mažiau kaip 15-ka smūgių, dar keliolika smūgių – į kitas kūno vietas.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, o jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ričardas Juozainis.

Už tyčinį itin žiaurų nužudymą Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

kriminalai.com

šaltinis: Generalinės prokuratūros informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį