Remontui patikėtą automobilį meistras pardavė

servisasPernai gruodį žodžiu sutarusiam dėl automobilio remonto vyriškiui iki šiol taip ir nepavyko atgauti nei suremontuoto automobilio nei meistrui avansu sumokėtų pinigų. Kaip išsiaiškino Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, remonto darbams patikėtas automobilis buvo parduotas.

Pernai gruodžio 19 dieną prie prekybos centro Gedimino gatvėje susitikę vyriškiai sutarė dėl automobilio „BMW 523“ remonto. Per porą dienų automobilį suremontuoti pažadėjęs meistras, avansu iš patiklaus vyriškio paėmė 800 litų. Nepasirašęs jokios sutarties, automobilio savininkas jį patikėjo meistrui kartu su visais automobilio dokumentais Praėjus sutartam remonto terminui, automobilio savininkas taip ir neatgavo. Paprašęs grąžinti avansą ir automobilį, vyriškis nesulaukė jokio atsako. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, į kuriuos kreipėsi apgaule pasisavinto automobilio savininkas, išsiaiškino, jog automobilį apsukrus meistras pardavė.

Nusikalstamu būdu svetimą automobilį įgijusiam meistrui teks stoti prieš teismą ir išklausyti nuosprendį. Lengvai praturtėti bandžiusiam vyrui gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK  info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *