Rastas naminės fabrikėlis ir šimtai litrų brogos

Rastas naminės fabrikėlis ir šimtai litrų brogos

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos apie galimą neteisėtą naminės gaminimą bei realizavimą, kelis mėnesius stebėję bei fiksavę įtariamųjų asmenų neteisėtą veiką, gegužės 29 d. surengė specialią operaciją. Jos metu buvo sulaikyti du ukmergiškiai, jų namuose atliktos kratos.

Ukmergės miesto gyventojas V. M. (g. 1962 m.) buvo sulaikytas Gedimino ir Vasario 16-osios g. sankryžoje važiuojant automobiliu VW GOLF. Patikrinus automobilį, jame buvo rasti 45 litrai skysčio, turinčio naminės degtinės kvapo. Skystis buvo supilstytas į 9 plastikinius penkių litrų talpos butelius. V. M. turėjo 13 tūkst. eurų. Atlikus kratą jo namuose pareigūnai dar rado 10 litrų naminės degtinės ir nelegaliai laikomą šautuvą.

Atliktos kratos.

Krata buvo atlikta ir V. M. bendro, Ukmergės miesto gyventojo V. K. (g. 1957 m.) namuose. Čia garaže rastas darbui paruoštas naminės gaminimo fabrikėlis bei dešimtys įvairių dydžių plastikinių statinių. Keliose 200 litrų talpos statinėse jau rūgo broga. Iš viso rasta 750 litrų balto drumzlino skysčio, o V. K. namuose – 22 tinklai žvejybai, du šautuvų vamzdžiai.

V. M. ir V. K. sulaikyti dviem paroms. Jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo turint tikslą realizuoti ar realizavimo.  Artimiausiu metu Apylinkės prokuratūra žada kreiptis į teismą dėl kardomosios priemonės suėmimo skyrimo.

kriminalai.com
šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info
cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *