Radviliškio rajono policijos pareigūnai stabdo prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis

Vasario 17 d. Radviliškio r., Grinkiškio sen., Kairėnų kaime, policijos pareigūnams įkliuvo Radviliškio rajono gyventojas Ž. I., gabenantis automobiliu „Audi 100 Avant“ 120 pakelių cigarečių „Prima“ ir 10 pakelių cigarečių „NZ Super Slim Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Vasario 20 d. Radviliškio rajono Kriminalinės policijos skyriaus ir patrulių būrio pareigūnai policinės priemonės metu sustabdė Uzbekijos Respublikos piliečio E. S., gimusio 1959 m., vairuojamą automobilį „VW Passat“, kuriame rado 221 pakelį cigarečių „Premier“ su baltarusiškomis banderolėmis bei 9 litrus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą. Svečiui susitikimas su policijos pareigūnais gali baigtis liūdniau – gresia automobilio, kuriuo buvo gabenamos cigaretės, konfiskavimas.

Vasario 21 d. apie 10.30 val. Radviliškio r. PK Prevencijos poskyrio pareigūnai patikrino pravažiuojantį automobilį „VW Golf“, kurio vairuotojas, kaip buvo žinoma, „nespjauna“ į verslą, susijusį su kontrabandinėmis cigaretėmis. Taigi, jį sustabdžius, paaiškėjo, kad pareigūnų nuojauta neapgavo. Keturiasdešimt šešerių metų šaukotiškis G. D. jam priklausančiu automobiliu gabeno 150 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Radviliškio rajono policijos komisariate pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylų teisenos.

kriminalai.com

šaltinis: Radviliškio r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos