Radviliškio rajone įkliuvo kontrabandinių cigarečių prekiautojai

Kovo 29 dieną Radviliškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėjai, turėdami duomenų apie tai, kad Baisogalos miestelio gyventoja R. D., gim. 1962 m., namuose laiko ir prekiauja kontrabandinėmis cigaretėmis, patikrinimui nuvyko į jos namus.

Pareigūnai moterį namuose rado kartu su jos vyru. Baisogalietė neslėpė, kad namie turi cigarečių, bet teigė jomis neprekiaujanti. Po ilgo įkalbinėjimo penkiasdešimtmetė pareigūnams pateikė 86 pakelius „FEST“ cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, bet teigė su vyru daug rūkanti, todėl ir turinti namuose nemažą kiekį cigarečių. Supratusi, kad nepavyks išsisukti nuo nemalonumų, moteris apgailestavo, kad nežinojusi, jog šitiek iš trečiųjų šalių įvežtų ir lietuviškomis banderolėmis nepaženklintų cigarečių, namuose laikyti negalima.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką, R. D. laukia administracinė atsakomybė.

Policija primena, kad vienam asmeniui leidžiama laikyti ne daugiau 20 pakelių cigarečių, 100 vienetų cigarilių, 50 vienetų cigarų, 0,5 kg rūkomojo tabako, įvežtų iš trečiųjų šalių. Didesnį cigarečių kiekį namuose ar kitoje vietoje leidžiama laikyti tik tuo atveju, jei vieno pavadinimo cigarečių kiekis neviršija 2 pakelių.

kriminalai.com

šaltinis: Radviliškių r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *