Puspriekabės šaldymo agregate – baltarusiški rūkalai

Vakar Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė beveik 40 tūkst. vnt. kontrabandinių rūkalų. Cigarečių gabentojus išaiškinti pavyko ne tik pasienio postų, bet ir mobiliosios grupės pareigūnams, patruliuojantiems keliuose.

Trečiadienio naktį mobiliosios grupės pareigūnai kelyje Panevėžys−Daugpilis sustabdė LR piliečio D. M. vairuojamą krovininį automobilį „Volvo FH“ su puspriekabe. Kilus įtarimui, kad transporto priemonėje gali būti kontrabandinių rūkalų, buvo nuspręsta vilkiką apžiūrėti detaliau. Puspriekabės šaldymo agregate ir buvo rastos cigaretės, kurių pakeliai paženklinti Baltarusijos banderolėmis. Kadangi minėtasis pilietis neturėjo importo mokesčių sumokėjimą patvirtinančio dokumento, muitininkai sulaikė aptiktus rūkalus, o pažeidėjui surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Didžiausias kontrabandinių rūkalų kiekis vakar buvo sulaikytas Kybartų kelio poste, pasitelkus mobilią kuro kiekio matavimo įrangą. Antradienio pavakare į postą atvyko Rusijos Federacijos piliečio J. Z. vairuojamas automobilis „Audi“. Nors žmogus ir teigė, kad deklaruojamų daiktų neveža, buvo nuspręsta transporto priemonę patikrinti detaliai. Panaudojus mobilią kuro kiekio matavimo įrangą ir kitus įrankius, muitininkai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais automobilio kuro bake, po prietaisų skydeliu, užpakalinėse durelėse ir dugne įrengtoje slėptuvėje surado beveik 38 tūkst. vnt. cigarečių „Viceroy Red“, kurių vertė beveik 13 tūkst. Lt.

Pažeidėjui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, o nuo muitinės kontrolės slėptos cigaretės ir jas gabenusi transporto priemonė sulaikytos.

kriminalai.com

šaltinis: LRM info.

Posted Under
Be kategorijos