Prokurorai tradiciškai susiburs pagerbti žuvusio kolegos

pagerbti žuvusio kolegosŠiandien Mažeikiuose rengiamas septintasis futbolo turnyras nužudytam prokurorui Gintautui Sereikai atminti. Sporto aikštelėje varžysis Lietuvos prokurorų, NATO kariškių, dislokuotų Šiauliuose, ir Vilniaus moterų futbolo klubo „JL stars“ komandos.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad prokurorai randa laiko susiburti ir prisiminti šviesaus atminimo žuvusį kolegą. O sportinio turnyro metu neapleidžia gražios tradicijos – teikti paramą jautriausioms mūsų visuomenės grupėms, šįkart – Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namams“, – sako generalinis prokuroras Darius Valys.

Generalinė prokuratūra ir prokurorų sporto klubas ,,Justitia“ prieš septynerius metus Pakruojyje surengė pirmąjį futbolo turnyrą prokurorui G. Sereikai atminti. Turnyro metu buvo įteikta labdara Rozalimo vaikų darželio auklėtiniams. Kilni misija toliau buvo tęsiama Klaipėdoje, Kaune, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje. Šiemet prokurorai Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų gyventojams padovanos treniruoklį, sportinės aprangos komplektų bei knygų, surinktų iš visos Lietuvos prokuratūrų darbuotojų.

Panevėžio apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Gintautas Sereika buvo nužudytas dėl savo profesinės veiklos 1999 m. sausio 25 d. Principingas prokuroras po mirties buvo pagerbtas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinės prokurorų bendruomenės. Už nepriekaištingą tarnybą ir pasiaukojimą Tarptautinė prokurorų asociacija 2004 m. G. Sereiką (po mirties) apdovanojo specialiuoju pasižymėjimo sertifikatu.

kriminalai.com

šaltinis: Generalinės prokuratūros info.