Praėjusią parą Vilniuje sulaikyti įtariamieji

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, patruliuodami Pirmojo policijos komisariato teritorijoje, vakar apie 10 val. per radijo ryšį išgirdo, jog Vilniuje, Kalvarijų g., pavogtas AUDI A4 automobilis.

12 val. 58 min. gavo pranešimą iš Vilniaus aps. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus, kad Kalvarijų g. esančioje degalinėje vyriškis pilasi degalus į panašų AUDI A4 automobilį. Pareigūnams kilo įtarimas, kad tai gali būti tas pats pavogtas AUDI A4 automobilis Kalvarijų gatvėje.

Atskubėję į degalinę patruliai rado šalia automobilio stovintį vyriškį, o viduje sėdinčią merginą. Abu pamatę pareigūnus sunerimo lyg norėdami kažką nuslėpti. Vyriškis į pateiktus patrulių klausimus atsakinėjo nerišliai, nepateikė automobilio dokumentų, bandė pasišalinti. Pareigūnams teko jį sulaikyti ir pasodinti į tarnybinį automobilį. Pabendravus su mergina paaiškėjo, kad automobilis nepriklauso jos draugui. Automobilio bagažinėje rasti tranzitiniai numeriai, priklausantys ryte pavogtam AUDI A4 automobiliui. Patruliai patikrinę automobilio kėbulo numerį įsitikino, kad tai tas pats pavogtas automobilis Kalvarijų gatvėje.
Mergina ir vyriškis buvo sulaikyti ir pristatyti į Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą. Nustatytos jų asmenybės, tai L. K. (gimusi 1994 m.) ir A. S. (gimęs 1976 m.). Po apklausos abu sulaikytieji perduoti Vilniaus aps. VPK Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnams.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK  Patrulių rinktinės info.

Posted Under
Be kategorijos