Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto narkotikų disponavimo

narkotikai disponavimasVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.  (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Sausio 12 d., 19.44 val., Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Elektrinės gatvėje, patikrino automobilį AUDI 80 ir juo važiavusius asmenis. Šalia priekinės keleivio sėdynės, kur sėdėjo Elektrėnų gyventojas J. D. (gim. 1990 m.), pareigūnai rado rūkymui skirtų popierėlių, įpakuotų į pakelį su užrašu OCB, o po sėdyne – popieriaus lankstinuką su augalinės kilmės, žalios spalvos medžiaga, įtariama, kad tai narkotinė medžiaga marihuana.

J. D. prisipažino, kad tai jis paslėpė šias medžiagas, kai suprato, jog policijos pareigūnai tikrins automobilį. Be to, prisipažino, kad prieš kelias valandas pats jas vartojo. J. D. pristatytas į medicinos įstaigą patikrinti, ar nėra apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Dėl nusikalstamos veikos padarymo D.  J. gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Jei medicinos specialistai nustatys, jog D. J. buvo apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, jis bus patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 str. 1 d. (Narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo – užtraukia baudą iki penkių šimtų litų).

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.