Policijos patruliai, pristatę benamius į Nakvynės namus, nėra prasižengę

policijos patruliaiPolicijos patruliai, pristatę benamius į Nakvynės namus, nėra prasižengę

Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate baigtas tarnybinis patikrinimas, kurio tikslas buvo įvertinti, ar policijos pareigūnų veiksmai, sausio 4 d. pristačius du benamius į Nakvynės namus, atitiko teisės aktų reikalavimus.

Tarnybinio patikrinimo metu, išanalizavus vaizdo medžiagą, surinkus faktinius duomenis, nustatyta, kad policijos pareigūnai, iš gaisravietės pristatę šiuos žmones, suteikę jiems socialinę pagalbą, iš Nakvynės namų išėjusią darbuotoją tiesiogiai informavo, kad yra pristatyti du vyrai.  Darbuotoja matė policijos pareigūnus, jiems atsakė „gerai“, tad patruliams nekilo abejonių, kad Nakvynės namų personalą tinkamai informavo apie pristatytuosius.

Patiems benamiams policijos pareigūnai net du kartus patarė eiti į vidų, šie atsakė tuojau taip ir pasielgsiantys, nes ne pirmą kartą esą Nakvynės namuose ir jiems viskas žinoma. Tik tuomet pareigūnai išvažiavo į kitą iškvietimą.

Tarnybinio patikrinimo išvadoje pripažinta, kad vyriausieji patruliai jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų nepažeidė ir tarnybinio nusižengimo nepadarė.

Ikiteisminis tyrimas dėl vieno iš benamių mirties priežasties nustatymo dar nebaigtas.

kriminalai.com                           

šaltiniai: Klaipėdos apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.