Policijos įstaigos bus aprūpintos moderniais skaitmeniniais lustų skaitytuvais

skaitytuvasPolicijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, įgyvendindamas projektą „Dokumentų tyrimo ir tikrinimo įrangos įsigijimas“, finansuojamą Išorės sienų fondo dalies „Specialioji tranzito schema“ 2010 m. metinės programos lėšomis, įsigijo 6 dokumentuose esančių skaitmeninių lustų nuskaitymo įrenginius, kurių vertė – beveik 100 tūkstančių litų. Įsigytą įrangą sudaro nuskaitymo įrenginiai ir programinė įranga, kurioje yra įvairių šalių dokumentų pavyzdžių, turinčių skaitmeninius lustus, katalogas.

Įranga įsigyta siekiant atnaujinti ir pagerinti dokumentų patikrą ir klastočių nustatymą. Naudojant šią įrangą galima greitai atlikti dokumento patikrą ir sulyginti su kataloge esančio pavyzdinio dokumento aprašymu, bei peržiūrėti visas dokumento apsaugos priemones ir jas analizuoti.

Įsigyta įranga bus perduota šalies teritorinėms policijos įstaigoms ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrui. Šalies teritorinių policijos įstaigų pareigūnai galės vietoje efektyviai ir greitai nustatyti dokumentų, turinčių skaitmeninį lustą (pasų ir asmens identifikavimo kortelių), klastojimo atvejus.

kriminalai.com

šaltinis: Policijos departamento info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *