Policijos departamentas: šalies įvykių suvestinė (2016 m. rugsėjo 6 – 7 d.)

Policijos departamentasSveikatos sutrikdymai

Rugsėjo 6 d. 11 val. 29 min. į Šiaulių ligoninę iš Šiaulių, Rasos g., buto, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos kojoje paguldytas neblaivus vyras (g. 1972 m.). Aplinkybės aiškinamos.

Rugsėjo 7 d. 0 val. 20 min. į Vilniaus ligoninę iš savo namų Vilniuje, Architektų g., buto, atvežtas ir dėl galvos sumušimo paguldytas nepilnametis (g. 2000 m.), kuris paaiškino, kad sužalojimus patyrė rugsėjo 6 d. apie 23 val. 25 min. muštynių su patėviu metu. Nepilnamečio patėvis (g. 1983 m.), suteikus med. pagalbą ligoninėje, pristatytas į policijos įstaigą.

Plėšimai

Rugsėjo 6 d. apie 18 val. 45 min. Kaune, Pakraščio g., daugiabučio namo laiptinėje, moteriai (g. 1977 m.) atrakinant buto duris, du jaunuoliai nenustatytu daiktu sudavė per galvą bei atėmė rankinę, kurioje buvo 1500 eurų, aukso papuošalai, kiti asmeniniai daiktai ir, įstūmę ją į buto vidų, iš išorės užrakino buto duris. Materialinis nuostolis – 2500 eurų.

Rugsėjo 6 d. apie 23 val. 50 min. Klaipėdoje, Sportininkų g., į moters (g. 1941 m.) butą pirmame aukšte per langą įsibrovė du kaukėti vyriškiai, kurie buto šeimininkei ir jos sūnui (g. 1970 m.) prisistatę policijos pareigūnais, ėmė daryti tariamą daiktų apžiūrą kambariuose. Vyrui supratus apgaulę ir bandant kviestis pagalbos, vienas užpuolikų, grasindamas peiliu, sudavė jam į veidą, o abu užpuolikai, pagrobę iš buto rankinę su asmens dokumentais bei mobiliojo ryšio telefoną „Nokia“, pasišalino. Materialinis nuostolis – 45 eurai.

Svetimo turto pagrobimai

Rugsėjo 7 d. apie 1 val. 20 min. suveikus signalizacijai pastebėta, kad Klaipėdoje, Žvejų g., išlaužus Klaipėdos miesto savivaldybės viešojo tualeto monetų surinkimo aparatą, pavogti pinigai. Pavogtų monetų kiekis ir materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Eismo įvykiai

Rugsėjo 6 d. 7 val. 33 min. Marijampolės sav., kelyje Mauručiai–Vinčai–Puskelniai 27-ame km, susidūrė automobiliai „VW Golf“, vairuojamas moters (g. 1976 m.) ir „Toyota RAV 4″, vairuojamas moters (1975 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „VW Golf“ vairuotoja ir kartu važiavusi nepilnametė (g. 2001 m.) bei automobilio „Toyota RAV 4″ vairuotoja ir kartu važiavusios moterys (g. 1972 m. ir g. 1990 m.), kurios dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytos į ligoninę.

Gaisrai

Rugsėjo 6 d. į Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK gautas pranešimas, kad rugsėjo 5 d. apie 17 val. Šilalėje, Lakštingalų g., šalia gyvenamojo namo, pirties pastate, gaisro metu sudegė minkštas odinis kampas, apdegė pastato plastikinio lango rėmas bei karšto oro ventiliatorius. Įtariamas padegimas. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.


Kiti įvykiai

Rugsėjo 6 d. apie 9 val. Klaipėdoje, I. Simonaitytės g., vyras (g. 1975 m.) tvarkydamas tėvų butą rado 92 vnt. įvairaus kalibro šovinių, 42 vnt. tūtelių kapsulių bei tris tūteles. Aplinkybės aiškinamos.

Rugsėjo 7 d. į Kauno ligoninę iš savo buto Kaune, Geležinio Vilko g., atvežta ir dėl apsinuodijimo alkoholiu bei vaistais paguldyta nepilnametė (g. 1999 m.). Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Rugsėjo 6 d. apie 22 val. 10 min. Klaipėdoje, Minijos g., policijos pareigūnams atvykus į eismo įvykį, neblaivus (1,48 prom. alkoholio) mopedo vairuotojas (g. 1975 m.) viešoje vietoje elgėsi įžūliai ir agresyviai, vartojo necenzūrinius žodžius, priešinosi teisėtiems pareigūnų nurodymams bei bandė išvengti sulaikymo, o patalpintas į Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos m. PK tarnybinį automobilį „Škoda Yeti“, kojomis išdaužė galinių durelių lango stiklą. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. 1 d.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Rugsėjo 6 d. 16 val. 4 min. Pakruojo r., Žeimelio mstl., vyras (g. 1961 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (automobilių kelių, jų statinių ir įrenginių sugadinimas, sunkiasvorių ir didelių matmenų krovinių vežimas be leidimo), Šiaulių apskr. VPK Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams siūlė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

kriminalai.com

šaltinis:  Policijos departamento informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *