Policijos departamentas: šalies įvykių suvestinė 2016-12-19-20

Policijos departamentasPOLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
2016 m. gruodžio 19-20 d.
PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

Plėšimai

Gruodžio 19 d. gauta informacija, kad gruodžio 16 d. apie 19 val. Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., bendrabučio bendro naudojimo patalpose, asmuo papurškė dujų nepilnamečiui (g. 1999 m.) į akis, pargriovė ant žemės bei pagrobė striukę ir batus. Materialinis nuostolis – 124 eurai.

Gruodžio 19 d. 12 val. 19 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus r., Mikašiūnų k., pristatytas ir dėl trauminio pniaurotondokso paguldytas vyras (g. 1976 m.), kuris paaiškino, kad gruodžio 18 d. apie 22 val. Vilniaus r., Pagirių k., prie degalinės, jį sumušė keturi asmenys ir atėmė mobiliojo ryšio telefoną. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Eismo įvykiai

Gruodžio 20 d. 00 val. 47 min. Radviliškyje, Šiaulių g., automobilis „BMW X5″, (vairuotojas nustatinėjamas), atsitrenkė į ta pačią kryptimi važiavusį automobilį „Opel Vivaro“, vairuojamą vairuotojo (g. 1969 m.) bei nuo smūgio dar atsitrenkęs į kelio ženklus, apvirto. Per eismo įvykį žuvo automobiliu „BMW X5″ važiavęs keleivis (g. 1979 m.) bei nukentėjo kartu važiavęs kitas keleivis (g. 1982 m.), kuris nuo gautų sužalojimų ligoninėje mirė. Taip pat per eismo įvykį  nukentėjo automobilio „Opel Vivaro“ vairuotojas, kuris dėl galvos smegenų sukrėtimo ir žaizdos galvoje paguldytas į ligoninę bei kartu važiavusi keleivė (g. 1975 m.), kuri dėl juosmens sumušimo gydoma ambulatoriškai.


Gaisrai

Gruodžio 19 d. apie 11 val. Druskininkų sav., ties Ringėliškių k., miške, rastas sudegęs automobilis „Audi 80″. Įtariamas padegimas. Nuostolis – 1 015 eurų.


Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis

Gruodžio 19 d. apie 13 val. 40 min. Kaišiadorių r., Pravieniškių II k., prie Pravieniškių pataisos namų, atvirosios kolonijos apsauginės tvoros, sulaikytas vyras (g. 1989 m.), pas kurį rasti ir paimti du lipnia juosta apvynioti paketai su tamsios spalvos susmulkinta medžiaga (įtariama, kad tai narkotinė medžiaga). Įtariamasis uždarytas į areštinę.


Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Gruodžio 19 d. 16 val. 20 min. Kaune, R. Kalantos g., policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl muštynių, namo laiptinėje pirmame aukšte ant laiptų, pastebėtas neblaivus vyriškis, kurio antakis ir rankos buvo nubrozdinti. Pasiteiravus vyriškio, kas nutiko, jis paaiškino, kad nieko neįvyko. Kol į įvykio vietą važiavo medikai, vyriškis pareigūnus  išplūdo necenzūriniais žodžiais, nevykdė jų teisėtų reikalavimų  bei priešinosi. Atvykus medikams, sulaikytasis medicininės pagalbos atsisakė. Policijos pareigūnams bandant įsodinti sulaikytąjį į tarnybinį automobilį, pastarasis priešinosi spardydamasis. Įtariamasis neblaivus (2,3 prom. alkoholio) (g. 1979 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Gruodžio 19 d. nuo 20 val. 30 min. iki 21 val. Kaišiadorių r., Pravieniškių II k., iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, pabėgo nuteistasis (g. 1991 m.) pagal LR BK 180 str. (plėšimas), kuris 22 val. 25 min. buvo sulaikytas.

Gruodžio 19 d. 20 val. 30 min. Ignalinos r., Didžiasalio k., prie namo laiptinės, policijos pareigūnams bendraujant su vyriškiu dėl šiukšlinimo viešoje vietoje, pastarasis išplūdo juos necenzūriniais žodžiais, nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų nutraukti neteisėtus veiksmus, aktyviais veiksmais priešinosi sulaikymui. Įtariamasis neblaivus (2,01 promn. alkoholio) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *