Policijos darbuotojai noriai dalyvavo talkoje

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato darbuotojai balandžio 26  dieną dalyvavo švarinimosi akcijoje „Darom“. Šiemet kartu su policininkais švarino aplinką ir rajono apylinkės teismo darbuotojai.

Buvo tvarkomas miškas ir teritorija esanti už Policijos komisariato, prie Šventosios upės ir ligoninės. Visi draugiškai kibę į darbą, talkininkai greitai sutvarkė didelį plotą teritorijos. Po poros valandų pūpsojo krūvos maišų, pilnų įvairių šiukšlių. Ši teritorija tvarkoma jau ketvirtus metus, tačiau šiukšlių netrūksta. Pakelėse, miške rasta popierių, plastikinių ir stiklinių butelių, avalynės ir buities rakandų… Išskirtiniai šių metų radiniai – kineskopas ir fotelio atlošas. Žmonės nesivargina senus daiktus vežti į šiukšlyną ir miške išmeta automobilių padangas, įvairias buitines atliekas…

Pabaigus švarinimosi darbus policijos darbuotojams padėkoti atvažiavo miesto seniūnas S.Jackūnas. Jis pasidžiaugė, kad Ukmergės r. policijos komisariato kolektyvas neraginamas eilę metų gausiai dalyvauja talkoje bei surinka bene didžiausius šiukšlių kiekius.

Po talkos dalyviai draugiškai pasivaišino Prevencijos poskyrio vyresniojo tyrėjo Gedimino Kalesnyko ant laužo virta žirnių koše.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *