Policija vis dar ieško negyvą kūdikį tarp šiukšlių palikusią moterį

Kovo pradžioje Panevėžyje, Skaistakalnio parke, apleisto negyvenamo namo prieangyje, tarp šiukšlių, rastas neišnešioto kūdikio lavonas. Paskirtos teismo medicininės ekspertizės duomenimis, tai buvo 4-5 mėnesių berniuko kūnas. Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Duomenų, kad įvykdyta nusikalstama veika, negauta.

Kaip sakė kriminalai.com Panevėžio apskrities VPK atstovė spaudai Regina Bučinskienė, tyrėjai laukia Mykolo Romerio universiteto Lietuvos teismo medicinos instituto serologinės ekspertizės išvadų.

– Ekspertai turi nustatyti, kokius vaistus, maistą ar kitas medžiagas vartojo besilaukianti moteris. Galbūt tai galėjo lemti vaisiaus žūtį dar motinos įsčiose, nes nustatyka kad vaikas gimė negyvas. Neatmetama, kad įvyko persileidimas – sakė kriminalai.com R.Bučinskienė.

Panevėžio policijos atstovė informavo, kad tyrėjai turi pagrindo manyti, kad neišnešiotą vaisių moteris pagimdė ne toje vietoje, kur kovo 2 d. buvo rastas kūdikio lavonas, o kitur, tik vėliau kūną atnešė į nuošalioje vietoje stovintį apleistą pastatą ir čia paliko. Gimdyvės asmenybės policijai nustatyti nepavyko.

Policija ieško su įvykiu susijusių asmenų. Tyrimą atliekantys pareigūnai prašo atsiliepti moterį, kurią ištiko nelaimė, ir žinančius apie šį įvykį ar su juo susijusius asmenis. Darbo valandomis galoma skambinti tel.: (8 45) 503 068 / 503 065, visą parą tel. (8 45) 503 333 / 8 686 75 248.

Kaip šiandien kriminalai.com informavo Regina Bučinskienė, tyrėjai kol kas nesulaukė nė vieno skambučio.

kriminalai.com; (star)

Posted Under
Be kategorijos