Policija toliau švarina savo gretas

Policijos pareigūnai toliau švarina savo gretas. Šiandien specialios policijos operacijos metu sulaikytas pareigūnas, asmeninio automobilio bagažinėje vežęs, kaip įtariama, naminę degtinę.

13.40 val. Telšių aps. VPK Plungės r. PK pareigūnai, kelyje Palanga – Šiauliai, sustabdė automobilį Chrysler, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas Kauno aps. VPK Patrulių rinktinės vyresnysis patrulis M. G. (gimęs 1976 m.). Patikrinus automobilio bagažinę, joje rasta apie 210 litrų bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapo. Pareigūnas ir kartu su juo važiavęs pil. D. G. (gimęs 1976 m.) sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Telšių aps. VPK Plungės r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d., (tas, kas turėdamas tikslą realizuoti neteisėtai pagamino, laikė, gabeno penkiasdešimt arba daugiau litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) arba juos realizavo). Už tokią nusikalstamą veiką gresia bauda, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Policijos vadovybė kreipiasi tiek į policijos darbuotojus, tiek į gyventojus, ragindama netoleruoti pareigūnų daromų pažeidimų ir informuoti Policijos departamento, ar policijos įstaigų vadovybę apie neteisėtus pareigūnų veiksmus. Tuo pačiu Policijos departamentas garantuoja, kad ir ateityje išliks principingas, aiškinantis policijos darbuotojų daromas nusikalstamas veikas, ar kitus teisės pažeidimus.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK Plungės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos