Policija savo profesiją pristato parodoje “Studijos 2013”

policijaAntrus metus iš eilės Lietuvos policija savo profesiją pristatys parodoje „Studijos 2013″, kuri vyks š. m. vasario 7-9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5.

Lietuvos policija savo stende pristatys Lietuvos policijos mokyklos veiklą, jaunimas bus išsamiai supažindintas su Kriminalistinių tyrimų centro, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos kelių policijos veikla. Parodoje dalyvaus Lietuvos policijos mokyklos kursantai, kurie dalinsis savo įspūdžiais apie mokslą mokykloje, gyvenimo sąlygas, mokyklos tradicijas.

Parodoje veiks netradicinė renginių erdvė – IDĖJŲ INKUBATORIUS, kurioje apie verslą paprastai ir suprantamai kalbės žinomi Lietuvos verslo ir pramogų pasaulio atstovai, karjeros konsultantai ir ekspertai, kurie įdomiai pateiks visą „puokštę“ savybių ir kompetencijų kokių reikia šiandieniniam verslui ir patars kaip jas įgyti.

Parodoje dalyvaus virš 100 mokymo įstaigų – profesinių mokyklų, universitetų, kolegijų, kitų mokymo įstaigų iš Lietuvos ir užsienio. Per tris darbo dienas įvyks virš 100 renginių – seminarų, prisistatymų, paskaitų, koncertų, moksleivių, mokytojų ir tėvų susitikimų su Švietimo ir mokslo ministerijos, mokymo įstaigų atstovais – vadovais, dėstytojais, studentais.

Data: 2013 metų vasario 7- 9 dienomis.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius, 3, 4, 5 parodų salės.

Parodos darbo valandos:

  • Vasario 8 d., penktadienis 10 – 17 val.
  • Vasario 9 d., šeštadienis 10 – 16 val.

Kviečiame aplankyti mūsų stendą!

kriminalai.com

šaltinis: PG info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *