Policija prašo atsiliepti drąsius kauniečius, išgelbėjusius merginą, bei galimas kitas įtariamojo aukas

smurtasBalandžio 21 d. apie 23.00 val. Kaune, prie Taikos pr. 60 namo, buvo užpulta mergina V. P. Užpuolimo metu iš už nugaros merginai ant kaklo buvo užnertas diržas ir smaugiant ji buvo nutempta medžių link. Tempimo metu mergina prarado sąmonę, tačiau netrukus atsigavusi pamatė, kad ją užpuolė vienas vyriškis. Merginai bandant šauktis pagalbos, vyriškis jai spyrė bei trenkė kumščiu, tačiau pagalbos šauksmą išgirdo netoliese pro šalį ėję vaikinai. Jie neliko abejingi ir puolė merginai į pagalbą. Tai pastebėjęs užpuolikas pagriebė ant žemės iškritusį nukentėjusiosios telefoną ir bandė pabėgti, tačiau vaikinai jį sulaikė ir netrukus perdavė policijos pareigūnams.

Nustatyta, kad sulaikytasis 31 metų kaunietis A. M., praeityje teistas už tokio paties pobūdžio nusikalstamas veikas. Įtariamasis, atlikęs 9 metų laisvės atėmimo bausmę, tik 2011-12-29 buvo paleistas iš Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos.

2012-04-23 pagal Kauno m. apylinkės prokuratūros 1-ojo Nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus prokuroro pareiškimą, įtariamajam A. M. Kauno m. apylinkės teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariate dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo išžaginti. Užpuolikui gresia bausmė – laisvės atėmimas iki 7 metų.

Siekiant nustatyti, ar šis asmuo laikotarpiu nuo 2011-12-29 iki 2012-04-21 nepadarė kitų panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų, policijos pareigūnai prašo atsiliepti nukentėjusiuosius. Taip pat prašomi atsiliepti ir vaikinai, kurie minėto įvykio metu padėjo merginai bei sulaikė įtariamąjį.

Prašome atvykti į Kauno miesto Dainavos policijos komisariatą adresu Kaunas, Taikos pr. 115 (darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val.), pas vyresniąją tyrėją Jolitą Aleknienę (kabineto Nr. 210) arba skambinti telefonu (8 37) 30 38 71, ne darbo laiku galite kreiptis į Kauno miesto Dainavos policijos komisariato budėtojų padalinį ar skambinti telefonais  (8 37) 30 38 50 arba 112.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *