Policija dėkoja mitingo organizatoriams ir dalyviams už supratingumą

© infopol.lt

Policija dėkoja vilniečiams ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos švęsti atvykusiems sostinės svečiams už tarpusavio pagarbą, deramą elgesį ir bendradarbiavimą.

Kovo 11 dieną 11.19 val. iš viešbučio Vilniuje, Gedimino pr. 12 į policiją pristatytas neblaivus (2,26 promilės) A. A. (gimęs 1981 m.), iš viešbučio balkono mėtęs duonos riekeles. Vėliau į policijos komisariatą atvykę du vyriškiai paaiškino, kad jų draugas norėjo pamaitinti balandžius.

12.51 val. iš Lukiškių aikštės į pristatytas Baltarusijos pilietis H. Š. (gimęs 1982 m.), viešoje vietoje gėręs alų. Dėl šio teisės pažeidimo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

14.26 val. ties Gedimino pr. 17-uoju pastatu sulaikytas K. B. (gimęs 1961 m., 0,48 promilės neblaivumas), kuris viešai keikėsi necenzūriniais žodžiais. K. B. pristatytas į policijos komisariatą administracinio teisės pažeidimo protokolui surašyti.

Apie 17 val. Vilniuje, ant Tauro kalno, V. Mykolaičio-Putino g. 5, buvo sulaikytas 29-erių metų Ž. P., turėjęs teleskopinę lazdą (specialiai pritaikytą kūnui sužaloti įrankį) ir į dėklą įdėtą medžioklinį peilį apie 15 cm. ilgio geležte. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 258 str. 2 d. „Neteisėtas disponavimas nešaunamuoju ginklu“. Vyriškiui nustatytas lengvas neblaivumo laipsnis – 0,42 promilės.

Kovo 11-ąją policijai pranešta, kad Elektrėnuose pavogtos 3 prie gyvenamųjų namų iškeltos valstybinės vėliavos. Dar dvi vėliavos pavogtos Vilniuje, Naujininkuose – Šaltkalvių ir Darbininkų gatvėse.

Pareigūnų teigimu, gražus žmonių elgesys, drausmingas pareigūnų reikalavimų vykdymas padėjo be didesnių incidentų paminėti valstybinę šventę ir sustiprino viešosios tvarkos palaikymo masinių renginių metu gerąją patirtį.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos