Policija atvyko laiku

policija patrulisSausio 10 d. apie 6 valandą vakaro Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas apie šeimyninį konfliktą.

Policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą, nukentėjusioji – smurtautojo žmona – papasakojo apie kilusio konflikto aplinkybes, tačiau pats konflikto kaltininkas buvo kažkur dingęs. Policininkai, apžiūrėdami namų pagalbines patalpas, netikėtai pamatė kilpoje kabantį vyriškį. Žaibiškai reagavus, vyriškis buvo išlaisvintas iš mirties gniaužtų. Jam buvo suteikta pirmoji pagalba, vėliau jis perduotas medicinos specialistų globai. Atsitokėjęs, penkiasdešimt ketverių metų vyriškis ištarė policininkams AČIŪ.

Jei patiriate bet kokios rūšies ar formos smurtą, arba pažįstate kas jį patiria, nebijokite kreiptis profesionalios pagalbos į psichologą, teisininką, medicinos įstaigą, policiją.
Praneškite policijai per policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt, kreipkitės pagalbos bendruoju pagalbos numeriu 112 arba Policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372, el. p. artimas.smurtas@policija.lt, Vilniaus aps. VPK pasitikėjimo tel. (8 5) 271 6050, Vilniaus aps. VPK Šalčininkų rajono policijos komisariato tel. (8 380) 51 044.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Šalčininkų r. PK info.