Po tiltu cigarečių atėjusiam paimti tauragiškiui jos kainuos brangiai

cigaretes denimPagėgių rinktinės pasieniečiai sulaikė nuo Karalienės Luizos tilto numestas cigaretes ir jų pasiimti atėjusį tauragiškį. Šie kontrabandiniai rūkalai jam kainuos brangiai.

Ketvirtadienį prieš pat vidurnaktį Panemunės pasienio kontrolės punktą ir jo prieigas stebintys VSAT pareigūnai užfiksavo asmenį, Karalienės Luizos tiltu iš Rusijos einantį Lietuvos teritorijos link.

Šis tiltas per Nemuną, kuriuo eina siena, jungia Lietuvą ir Rusiją.

Nepriėjęs pasienio tikrinimo vietos Lietuvos pusėje VSAT pareigūnų stebimas asmuo nuo tilto numetė krepšį į Lietuvos krantą ir grįžo atgal į Rusiją. Tuo metu Pagėgių rinktinės pareigūnai vaizdo stebėjimo sistemos pagalba jau buvo užfiksavę po tiltu krepšio laukiantį kitą asmenį.

Gavę informacijos netoliese patruliavę VSAT pareigūnai sulaikė ant Nemuno kranto buvusį 20-metį tauragiškį, kuris turėjo nuo tilto numestą krepšį. Jame buvo 180 pakelių cigarečių „Denim Blu“ be banderolių.

Be to, sulaikytasis valstybės sienos apsaugos zonoje buvo neturėdamas VSAT leidimo. Dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo jam pradėta administracinės bylos teisena. Už tai tauragiškis gali būti įspėtas arba nubaustas administracine bauda nuo 150 iki 300 Lt.

Kur kas brangiau jam atsieis bandymas pasiimti kontrabandinius rūkalus, kuriuos jis būtų gabenęs gilyn į Lietuvą. Dėl kontrabandos tauragiškiui pradėta dar vienos administracinės bylos teisena. Surinktą medžiagą VSAT pareigūnai perduos Tauragės rajono apylinkės teismui, kuris spręs, kaip bausti tauragiškį. Už šį pažeidimą jam gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. Lt.

Po apklausos pasieniečiai 20-metį paleido.

Tokių bandymų nuo šio tilto į Lietuvos krantą numesti cigaretes pasitaiko nuolat. Tačiau kadangi visas tilto prieigas vaizdo kameromis stebi pasieniečiai, panašūs kontrabandininkų žygiai baigiasi nesėkmingai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT Pagėgių rinktinės info.