Po intensyvios varžybų dienos išrinkti geriausi patruliai ir prevencijos pareigūnai

geriausi patruliai pareigunaiPo intensyvios varžybų dienos išrinkti geriausi patruliai ir prevencijos pareigūnai

Gausios Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretos varžėsi dėl geriausiojo vardo – vakar išrinkti geriausias patrulių ekipažas ir prevencijos padalinio darbuotojas.

Dėl geriausio patrulių ekipažo vardo varžėsi 6 komandos iš visų Panevėžio apskrities policijos padalinių. Ekipažams, sudarytiems iš patrulių dviejų patrulių – vyro ir moters, teko įveikti  penkias žinių, taktikos, šaudybos ir fizinio pasirengimo rungtis.

Žinių patikrinimo rungtyje

Žinių patikrinimo rungtyje geriausiai pasirodė Rokiškio rajono policijos komisariato vyriausieji patruliai Arnoldas Klimovičius ir Greta Melvydaitė, kurie įvairius darbo bei bendrojo suvokimo klausimus „išgliaudė“ greičiausiai ir tiksliausiai.

Geriausius figūrinio vairavimo įgūdžius pademonstravo Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos vyriausieji patruliai Jonas Katuškevičius ir Giedrė Mulevičiūtė. Jie juokavo, kad moka ne tik bausti vairuotojus, bet ir galėtų patarti, kaip tinkamai priparkuoti automobilį.

pareigunaiKliūčių ruože greičiausi buvo Patrulių kuopos vyriausieji patruliai Ernestas Macevičius ir Laura Grybaitė. Jie taip pat greičiausiai sunaikino visus taikinius taktinėje šaudymo rungtyje. Nuolat fizinę formą gerinantys pareigūnai sakė, kad, užtikrinant viešąją tvarką, greitis yra būtinas.

Geriausią taktiką imituotoje sudėtingoje situacijoje pademonstravo Pasvalio rajono policijos komisariato vyriausieji patruliai Arnoldas Gumbelevičius ir Laura Jasėnaitė. Jie puikiai susidorojo su ekstremalia situacija ir sulaikė netikėtai pasirodžiusį ginkluotą įtariamąjį.

Susumavus bendrus visos dienos rezultatus, 3-iąją vietą užėmė Patrulių kuopos vyriausieji patruliai Ernestas Macevičius ir Laura Grybaitė, 2-ojoje vietoje liko Rokiškio rajono policijos komisariato vyriausieji patruliai Arnoldas Klimovičius ir Greta Melvydaitė, o geriausią rezultatą parodė ir 1-ąją vietą iškovojo Kupiškio rajono policijos komisariato vyriausieji patruliai Justas Vaičiūnas ir Aurėja Žiaugrytė.

Geriausio viešosios policijos prevencijos (veiklos) padalinio pareigūno rungtyse varžėsi 4 dalyviai iš Panevėžio apskrities policijos padalinių. Prevencijos pareigūnams teko susikauti žinių patikrinimo, dėmesingumo, figūrinio vairavimo ir taktikos-šaudymo rungtyse.

patruliaiLengvai su testo klausimais žinių patikrinimo rungtyje susidorojo Pasvalio rajono policijos komisariato tyrėja Rita Vasilevičienė.

Dėmesingumo rungtyje

Dėmesingumo rungtyje net smulkiausias detales įsiminė Biržų rajono policijos komisariato tyrėjas Mindaugas Balčiūnas. Jis taip pat geriausiai pasirodė ir prie automobilio vairo bei taktikos ir šaudymo rungtyje.

Susumavus rezultatus, neabejotiną pergalę išplėšė Biržų rajono policijos komisariato tyrėjas Mindaugas Balčiūnas. Antra liko Pasvalio rajono policijos komisariato tyrėja Rita Vasilevičienė, trečias – Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato vyresnysis tyrėjas Remigijus Sutkus.

Dėkodamas dalyvavusiems pareigūnams ir sveikindamas nugalėtojus, Panevėžio apskrities policijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas sakė, kad smagu matyti ir nuolat savo jėgas kasmetiniame konkurse pasitikrinančius kolegas, ir naujus, neseniai prisiekusius pareigūnus. Skatino didžiuotis savo pasiekimais, o pirmųjų vietų nugalėtojams linkėjo nenustoti tobulėti ir puikiai atstovauti Panevėžio apskritį šalies konkurse.

kriminalai.com

šaltinis:  Panevėžio apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį