Po Adutiškį vaikščiojo nelegaliai laikomu šautuvu ginkluotas neblaivus vyras

VSAT nuotr.

Prieš pat Naujųjų metų naktį pasieniečiai Adutiškyje sulaikė Švenčionių rajono gyventoją, kuris po miestelį vaikščiojo ginkluotas nelegaliai laikomu medžiokliniu šautuvu. Sulaikomas jis priešinosi, todėl buvo surakintas antrankiais. Atvežtas į užkardą vyras užmigo ant grindų.

Paskutinės praėjusių metų dienos vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Adutiškio užkardos pareigūnai telefonu iš vietinių gyventojų gavo pranešimą. Informuota, kad po prie pat sienos su Baltarusija esantį Švenčionių rajono Adutiškio miestelį su šautuvu vaikšto neblaivus asmuo.

Iš čia pat esančios Adutiškio užkardos į nurodytą vietą nuskubėję pasieniečiai sulaikė, kaip vėliau paaiškėjo, 30-metį Švenčionių rajono gyventoją. Jis buvo smarkiai apgirtęs ir turėjo vienvamzdį lygiavamzdį medžioklinį šautuvą. Sulaikomas vyras pasipriešino, todėl VSAT pareigūnai panaudojo fizinę jėgą ir jį surakino antrankiais.

Nustatyta, kad šis neužtaisytas šautuvas laikomas nelegaliai. Sulaikymo metu šovinių neblaivus vyras neturėjo.

Pasieniečiai jį nugabeno į užkardą. Čia Švenčionių rajono gyventojas atsigulė ant grindų ir, manoma, dėl neblaivumo užmigo. To padaryti jam nesutrukdė už nugaros antrankiais surakintos rankos. Vėliau pasieniečiai jį nuvežė į Ignalinos rinktinę. Trečiadienį ryte vyras tebebuvo uždarytas laikinai sulaikytų asmenų kameroje.

VSAT Ignalinos rinktinėje dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *