Plėšikus išaiškinti padėjo… lapė

lapePlėšikus išaiškinti padėjo… lapė

Vėlyvą vakarą Rokiškyje vyriškį apiplėšę nepilnamečiai išaiškinti vos per kelias sumanių pareigūnų darbo valandas. Ieškoti įtariamųjų pavogtų daiktų pareigūnams padėjo ir netikėta pagalbininkė – lapė.

Gruodžio 13 d. apie 22 val. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato budėtojai gavo Rokiškio gyventojo pranešimą, kad jį ką tik apiplėšė du jaunuoliai. Apsipirkęs parduotuvėje rokiškėnas skubėjo namo, išgirdęs skubius žingsnius už nugaros, pajuto smūgį į galvą, paskui į veidą. Skausmo ir netikėtumo nustebintas vyriškis pajuto, kaip dar vienas asmuo plėšia nuo jo juosmens rankinę. Nukentėjusysis matė, kaip su jo rankine du jaunuoliai dingsta mikrorajono namų kiemuose, ir spėjo įsidėmėti kelis jų požymius.

Gavę pranešimą apie plėšimą, į įvykio vietą išskubėjo Rokiškio rajono policijos komisariato operatyvinės grupės pareigūnai. Peržiūrėję parduotuvės vaizdo kameromis užfiksuotus vaizdus, atkreipė dėmesį į du jaunuolius, ilgokai besisukiojusius parduotuvės viduje ir lauke. Vienas jų operatyvinės grupės pareigūnei pasirodė pažįstamas, ji apie tai informavo kolegas.

Po kelių valandų į Policijos komisariatą pristatyti du septyniolikmečiai. Kol vieni pareigūnai ieškojo įtariamųjų, kiti apžiūrėjo įvykio vietą, o už keliasdešimt metrų rado išmėtytus nukentėjusiojo asmens dokumentus, raktus, rankinę. Pinigus plėšikai jau buvo spėję pasigrobti. Kartu su pareigūnais miesto kiemuose išmėtytų daiktų ir dokumentų ieškojo ir netikėta pagalbininkė – lapė. Ji žaismingai voliojosi sniege, tampė dokumentus, pareigūnams rodė įkalčius.

Abu sulaikyti įtariamieji policijai žinomi dėl teisės pažeidinėjimų. Beje, vienas jų savo septynioliktą gimtadienį atšventė plėšimo išvakarėse.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK Rokiškio r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *