Pilstuko „fabrikėlio“ verslui kelias užkirtsas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Vilniaus m. Penktojo policijos komisariato Karoliniškių policijos nuovadoje buvo gauta informacija, kad Vilniuje, V. Maciulevičiaus g. name vyksta prekyba pilstuku.

Pagal gautą informaciją, buvo parengta priemonė išsiaiškinti falsifikuotų alkoholinių gėrimų prekiautojus. 2012-03-07 policijos pareigūnai užfiksavo, kad name esančio vieno buto savininkė pardavė butelį su neaiškios kilmės skysčiu vienam vyriškiui. Minėtas vyriškis buvo patikrintas. Pas jį rastas 0,7 l talpos butelis su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą. Vyras prisipažino, kad nupirko butelį minėtame bute ir patvirtino, kad butelyje yra pilstukas. Pareigūnai patikrino ir minėtą butą, kuriame buvo rasta virš 8 litrų skysčio, turinčio alkoholio kvapą. Buto savininkė paaiškino, kad tai yra etilo alkoholis. Virtuvėje pareigūnai rado du butelius 0,2 l talpos, pripiltus skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą. Bute buvo rasta daug paruoštų tuščių butelių, piltuvėlių, iš ko galima manyti, kad nelegali prekyba alkoholiu šiame bute vyksta dideliu mastu.

Pagal LR ATPK 177-2 str. (Nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio, techninio etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimas, laikymas, gabenimas, pardavimas ar kitoks realizavimas neturint leidimo) vyriškiui, įsigijusiam pilstuko, gresia administracinė bauda iki 2000 litų su pilstuko konfiskavimu, o pilstuko pardavėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriai gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Tinkamai ir greitai sureagavus į gautą informaciją Karoliniškių mikrorajone buvo likviduota nelegali prekybos pilstuku vieta.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos