Piliečiai, ar jums rūpi jūsų miesto saugumas?

saugumasVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Personalo skyrius (toliau – PS) organizuoja 6 savaičių trukmės įvadinius mokymo kursus, pretenduojantiems tapti pirminės grandies policijos pareigūnais (ne vyresniems nei 35 m), kurie užtikrina viešąją tvarką, teikia pagalbą asmenims, patruliuoja gatvėse, vykdo eismo priežiūrą bei atlieka kitas policines funkcijas.

Kursai vyks Klaipėdoje, Lietuvos policijos mokykloje, 2012 m. vasario 27 – balandžio 6 dienomis. Jeigu Jums rūpi savojo miesto saugumas, norite prisidėti, kad pagerėtų viešoji tvarka, norite saugoti ir ginti žmonių teises ir laisves, valstybės ir jos piliečių interesus, siūlome įsidarbinti Vilniaus aps. VPK. Tai puiki galimybė pradėti savo karjerą vidaus tarnybos sistemoje, įgyti naujų žinių ir patirties. Baigus mokymus ir įgijus policijos pareigūno kvalifikaciją, Jums bus garantuojama darbo vieta policijoje, kvalifikacijos tobulinimo ir karjeros galimybės, asmens sveikatos priežiūros paslaugos, priedai prie atlyginimo už turimą laipsnį, kvalifikacinę kategoriją, stažą, mokami butpinigiai, kompensuojamos išlaidos kelionei į darbo vietą ir kitos socialinės garantijos.

Dėl dokumentų pateikimo ir priėmimo kreiptis į Vilniaus aps. VPK PS vyresniąją specialistę S. Bagdonienę (Birželio 23-iosios g.10, Vilnius) 200 kab., tel. (8 5) 219 8874 El. paštas:sonata.bagdoniene@policija.lt.

kriminalai.kom

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.