Per savaitę Šiaulių policija sulaikė 21 nusikaltimais įtariamą asmenį

Per savaitę (vasario 11 – 17 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 1048 pranešimus apie teisės pažeidimus, pradėjo 129 ikiteisminius tyrimus, iš kurių 30 – dėl vagystės (apvogtos 4 gyvenamosios patalpos), 23 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 17 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 8 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 6 – dėl sukčiavimo, po 4 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, plėšimo, 2 – dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui, po 1 – dėl papirkimo, dokumento pagrobimo bei jo panaudojimo, netikrų pinigų ar vertybinių popierių pagaminimo, laikymo, arba realizavimo, išžaginimo, turto pasisavinimo, vengimo išlaikyti vaiką, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu.

Užregistruoti 3 įskaitiniai eismo įvykiai, kurių metu 2 žmonės sužeisti, 1 žuvo. Nustatyti 385 kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 27 greičio viršijimo atvejai, 13 vairavimo išgėrus atvejų (iš jų 3 dviratininkai), 54 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimai. Nubausti 36 pėstieji, pažeidę Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyti 227 asmenys, įvykdę nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 143 buvo neblaivūs. Į  laikinojo sulaikymo patalpas uždaryti 109 asmenys.

Šiaulių miesto policijos pareigūnai sulaikė 21 nusikaltimais įtariamą asmenį: 1 – dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, 13 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 1 – dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui, 5 – dėl vagystės, 1 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Surado 1 dingusį be žinios asmenį, 2 besislapstančius nuo teisėsaugos.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos