Peiliu grasinęs plėšikas sulaikytas

peiliu_grasinimas_plesikasPlėšikas be peilio bet atvirai

Gruodžio 2 dieną Kuršėnų mieste, kavinėje atvirai iš 19 – mečio pagrobęs išmanųjį mobilų telefoną plėšikas laisve džiaugėsi neilgai, nes patyrusių Šiaulių rajono kriminalistų buvo surastas, sulaikytas ir patalpintas į Šiaulių apskrities policijos areštinę.

Plėšikas su peiliu

Gruodžio 2 d. apie 15 val. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių rajono policijos  budėtojas gavo pranešimą, kad prieš valandą Kuršėnų mieste netoli turgaus esančiame bare iš matymo pažįstamas vaikinas vardu Andrius, grasindamas peiliu 19 – mečiui M. S.,  pagrobė jo mobiliojo ryšio telefoną „Samsung Galaxy S III”.

Buvę draugai

Tiriant įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad tuo metu bare nukentėjusysis buvo su draugėmis. Jaunuoliai sėdėdami prie stalo valgė, šnekučiavosi, kai netikėtai prie jų priėjo kitas baro lankytojas, kuris nukentėjusiajam yra pažįstamas kaip jaunuolis vardu Andrius. Prie kompanijos prisėdęs pažįstamas vaikinas geranoriškumu nepasižymėjo, o iškart agresyviu tonu ėmė reikalauti, kad M. S. parodytų jam turimą išmanųjį mobilų telefoną. Nedraugiškai nusiteikusio asmens prašymas M. S. pasirodė įtartinas ir savo išmaniojo tik iš matymo pažįstamam nepatikėjo. Šis 19 – mečio nepaklusnumas visko mačiusiam vaikinui vardu Andrius nepatiko ir dar labiau jį įsiutino. Bet kokia kaina siekdamas savo tikslo ir nesivaržydamas viešos baro aplinkos, griebė nuo stalo peilį, įrėmė į M. S. kaklą ir grasindamas jam peiliu perpjauti gerklę, pagrobė 19 – mečio mobiliojo ryšio telefoną „Samsung Galaxy S III”.

Išaiškintas nusikaltimas

Šiaulių rajono kriminalistams pradėjus tirti šį nusikaltimą, galimas mobilaus ryšio telefono plėšikas buvo nedelsiant išaiškintas. Jau gerai policijai žinomas 23 metų A. Z. po kelių valandų buvo surastas Kuršėnų mieste. Plėšimu įtariamas asmuo turi nemažai sąsajų su šiais metais įvykdytais nusikaltimais ne tik Šiaulių rajone bet ir Panevėžio bei Kelmės rajonuose. Policijos turimais duomenimis A. Z. pripažintas įtariamuoju dėl dviejų įsibrovimų į negyvenamas sodybas, pagrobiant metalą, ir dėl automobilio vagystės Šiaulių rajone. Jam pareikšti įtarimai ir taikytos kardomosios priemonės dėl šį rudenį įvykdytų vagysčių Panevėžio ir Kelmės rajonuose.

Artimiausiu metu ikiteisminį tyrimą kuruojantis prokuroras spręs klausimą dėl kardomosios priemonės parinkimo ir paskyrimo šiais metais nusikaltimais pasižymėjusiam ir anksčiau nekartą teistam A. Z.

kriminalai.com                           

šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.