Pėdsakai sniege Šalčininkų policininkus atvedė prie naminės degtinės aparato

bravoras_salcininkaiVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato  pareigūnai aptiko naminės degtinės aparatą, 15 litrų pagamintos naminės degtinės ir 260 litrų raugo.

Gruodžio 10 dieną, Viešosios policijos skyriaus ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos apie galimai gaminamą ir pardavinėjamą naminę degtinę, apžiūrėjo Gerviškių sen., Daučiūnų kaimo sodybos  teritoriją ir pastebėjo sniege pėdsakus, vedančius į šalia esantį miškelį.  Sekdami pėdsakais, maždaug 100 už metrų nuo gyvenamojo namo, pareigūnai rado  naminės degtinės gaminimo aparatą, 1 statinę, kurioje buvo apie 260 litrų skysčio, turinčio specifinio raugo kvapo ir 15 litrų skysčio, turinčio naminės degtinės kvapo.

Nustatytas asmuo, kuriam priklauso naminės degtinės gaminimo aparatas. Policijos komisariate dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo, pagal LR BK 201 str. 1 d., pradėtas ikiteisminis tyrimas – įtariamajam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *