Pasitarimas dėl pasiruošimo galimam pavasariniam potvyniui

Šilutėje įvyko pasitarimas dėl pasiruošimo galimam pavasariniam potvyniui, kuriame dalyvavo atstovai iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ekstremaliųjų situacijų operacijų centro Mobiliosios pajėgų koordinavimo grupės, Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuoto pėstininkų bataliono, Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Šilutės rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Šilutės rajono savivaldybės. Šiame susitikime buvo aptarta padėtis pamario upėse ir Kuršių mariose. Be to, pasitarimo dalyviai aptarė ledų sprogdinimą 2010 m. Atmatos žiotyse bei iškilusias problemas, susijusias su leidimų šiems darbams išdavimu.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Šilutės rajono savivaldybės administracijos atstovai informavo kariškius, kur jie bus apgyvendinti, kur bus dislokuotos amfibijos galimos ekstremaliosios situacijos metu. Susitikimo dalyviai sutarė, kad potvynio metu tiek Tauragės, tiek Šilutės rajonų savivaldybių operacijų vadovai derins veiksmus su Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuoto pėstininkų batalionu.

Kariškiai akcentavo, kad Lietuvos kariuomenė yra pasirengusi iš apsemtų vietovių evakuoti gyventojus ir jų turtą, į apsemtas sodybas jie padės nugabenti medicinos pagalbą ir maisto produktus bei atliks žmonių paieškos ir gelbėjimo darbus. Šioms užduotims vykdyti kariuomenė naudos specialiąją techniką – amfibijas.

kriminalai.com

šaltinis: VPGD info.

Posted Under
Be kategorijos