„Pasiskolino“ pinigų ir dingo

Į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariatą kreipėsi Ukmergės miesto gyventojas B. K. (g. 1958 m.). Vyriškis pareiškė praėjusių metų lapkritį nukentėjęs nuo sukčiaus.

Praėjusių metų lapkričio 17 d. apie 14 val. B. K. uždarinėjant savo kiemo vartus privažiavo prabangus visureigis „Nissan“. Vairuotojas, solidžiai atrodantis pusamžis vyras, pasiguodė, kad turi problemų – sugedo įmonei priklausantis vilkikas. Jis pasiūlė ukmergiškiui pirkti padangas, tačiau B. K. atsakė, kad jam jų nereikia. Besišnekučiuojant nepažįstamasis paprašė B. K. paskolinti jam 600 litų.

Jis prisistatė įmonės direktoriumi V. G., parodė savo darbo pažymėjimą. Kadangi V. G. sudarė patikimo žmogaus įvaizdį – dėvėjo gerą odinę striukę, kostiumą – B.K. sutiko paskolinti jam 600 litų. V. G. jam paliko mobiliojo ryšio telefono numerį ir pažadėjo pinigus kitą dieną pervesti į B. K. sąskaitą. Nepažįstamajam išvažiavus, B. K. susimąstė, kodėl V. G. pats iš savo banko sąskaitos nepaėmė pinigų. Kilus įtarimui jis bandė skambinti duotu numeriu, tačiau niekas į jo skambučius neatsakė. Ukmergiškis suprato savo pinigus „paskolinęs“ sukčiui. Skaudžiai nusvilęs vyriškis į policiją nesikreipė, kol vasario viduryje per televiziją neišgirdo pranešimo apie V. G. sukčiavimus bei neišvydo jo nuotraukos.

Dėl sukčiavimo Ukmergės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas. Nustatyta, kad V. G. yra Trakų r., Žaizdrių kaimo gyventojas. Praėjusiais metais jis teistas už sukčiavimą, o šiuo metu vyriškis yra įtariamasis dar dvejose bylose, kurių tyrimas atliekamas Trakų bei Vilniaus policijos įstaigose.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK info.