Pasienyje su Lenkija sulaikyti Anglijoje ir Belgijoje vogti automobiliai (foto)

Pasienyje su Lenkija sulaikyti Anglijoje ir Belgijoje vogti automobiliai

BMW iš pasienioPasienyje su Lenkija Kalvarijos užkardos pareigūnai sulaikė Anglijoje ir Belgijoje pavogtus automobilius „BMW M3 Sport Coupe“ ir „Volkswagen Caddy“. Abi mašinos į Lietuvą buvo gabentos ant priekabų. BMW iš pasienio 2 Pirmadienį (2016 – 01 – 25) Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai -Marijampolė, sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį mikroautobusą „Fiat Ducato“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo 23-ejų Šilutės rajono gyventojas.

Prie mikroautobuso buvo prikabinta automobiliui gabenti pritaikyta priekaba lietuviškais numeriais. Ja buvo vežamas automobilis „BMW M3 Sport Coupe“ su angliškais numeriais. Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad ši 2008 m. laidos mašina nuo sausio 18 d. kaip vogta yra ieškoma Anglijoje.

Caddy iš pasienio

Pirmadienį (2016 – 01 – 25) toje pačioje vietoje Kalvarijos užkardos pareigūnai sustabdė ir iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį „Mercedes Benz“ lietuviškais numeriais, kuriuo buvo gabenami 9 automobiliai. Automobilvežį vairavo 23-ejų Marijampolės rajono gyventojas. Pasieniečiai patikrino gabenamų naudotų automobilių dokumentus ir nustatė, kad 2012 m. laidos „Volkswagen Caddy“, gabentas be numerių, nuo 2014 m. gruodžio yra ieškomas kaip vogtas Belgijoje.

Abiem atvejais dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo Lazdijų rinktinėje pradėti ikiteisminiai tyrimai. Vairuotojai po apklausų buvo paleisti. Automobiliai „BMW M3 Sport Coupe“ ir „Volkswagen Caddy“ saugomi Kalvarijos užkardoje.

kriminalai.com                           

šaltiniai: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *