Pasienyje su Lenkija ir Vilniaus oro uoste sulaikyti du nusikaltimais kaltinami lietuviai

pasienio kontrole_aPasienyje su Lenkija ir Vilniaus oro uoste sulaikyti du nusikaltimais kaltinami lietuviai

Kalvarijos ir Vilniaus oro uosto užkardų pasieniečiai sulaikė du lietuvius, kurie buvo ieškomi kaip kaltinamieji nusikaltimais.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Lazdijų rajono Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė mikroautobusą „Ford Transit“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Jis ką tik buvo įvaižiavęs iš Lenkijos. Mikroautobusu iš Jungtinės Karalystės vyko grupė asmenų. Transporto priemonės vairuotojo bei daugumos keleivių pateikti kelionės dokumentai buvo tvarkingi, tačiau patikros metu paaiškėjo, kad vienas vyras turi nemalonumų su teisėsauga.

Nustatyta, kad 22 metų Jonavos rajono gyventojas yra ieškomas policijos. Vyras yra kaltinamas nusikaltimo padarymu, o Jonavos rajono policijos komisariatas jo paiešką buvo paskelbęs 2012-ųjų vasarį. Apie ieškomojo sulaikymą VSAT pareigūnai pranešė paieškos iniciatoriui. Vyras perduotas atvykusiam Jonavos policijos konvojui.

Dar vieną lietuvį, vengusį teisingumo, trečiadienį sulaikė Vilniaus oro uoste dirbantys pasieniečiai. Čia VSAT pareigūnai jau buvo gavę informacijos, kad į Vilnių iš Brazilijos per Frankfurtą atvykstančiame lėktuve gali būti ieškomas asmuo. Dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad vienas keleivis, 23 metų Kauno rajono gyventojas, yra ieškomas kaip asmuo, kaltinamas nusikaltimo padarymu.

VSAT pareigūnai jį sulaikė ir apie tai pranešė Kauno apskrities policijai, kurios konvojus ketvirtadienio naktį vyrą išsivežė.

Šiemet pasieniečiai iš viso sulaikė 59 asmenis, kurių dėl įvairių priežasčių ieškojo teisėsaugininkai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.