Pasienyje su Lenkija ir sostinės oro uoste pasieniečiai sulaikė 2 teisėsaugos ieškotus vyrus

sulaikytu asmenu patalpaPasienyje su Lenkija ir sostinės oro uoste pasieniečiai sulaikė 2 teisėsaugos ieškotus vyrus

VSAT pareigūnai pasienyje su Lenkija ir Vilniaus oro uoste sulaikė 2 vyrus, kurių paiešką buvo paskelbusi Lietuvos teisėsauga. Vienas iš sulaikytųjų vengė atlikti arešto bausmę, kitas – nuteistas už baudžiamojo nusižengimo padarymą.

Pirmadienį vakare VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinti sustabdė į Lietuvą vykusį mikroautobusą „Mercedes Benz“ lietuviškais registracijos numeriais.

Dokumentų kontrolės metu VSAT pareigūnai nustatė, kad vieno iš keleivių, 24 metų ukmergiškio, ieškojo Vilniaus apskrities policija. Paaiškėjo, kad vyras yra nuteistas ir vengia atlikti jam skirtą arešto bausmę.

Keleivį VSAT pareigūnai išlaipino iš mikroautobuso ir perdavė paieškos iniciatoriui.

Dar vienas policijos ieškotas asmuo sulaikytas Vilniaus oro uoste. VSAT Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos pareigūnai antradienio naktį patikrino reisu iš Belfasto atskridusių keleivių dokumentus.

Kontrolės metu pasieniečiai nustatė, kad vieno iš šiuo reisu atskridusių keleivių, 21 metų šilutiškio, ieško policija. Vyriškio, nuteisto už baudžiamojo nusižengimo padarymą, paiešką nuo 2015 metų spalio mėnesio paskelbė Tauragės apskrities policija. Sulaikytasis perduotas Vilniaus policijos pareigūnams.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 386 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio teisėsaugininkai.

kriminalai.com

šaltinis:  VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį