Pasieniečius „atleidusiam“ kalvarijiškiui atsirūgs jiems parodytas nepadorus gestas

Pasieniečiams nepadorų gestą parodęs, o vėliau juos iš darbo atleisti grasinęs Kalvarijos savivaldybės gyventojas stos prieš teismą. Jam gresia piniginė bauda arba administracinis areštas.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnų ekipažas vykdė tarnybą Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miestelio ribose.

Apie 200 metrų nuo sienos su Rusija esančioje sankryžoje VSAT pareigūnai stovėjo šalia tarnybinio visureigio, kai pro juos pravažiavo lengvasis automobilis. Keleivio vietoje sėdėjęs vyras pro langą pasieniečiams parodė nepadorų gestą.

Sėdę į savo visureigį Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai prisivijo automobilį ir jį sustabdė. Keleivį, 43-ejų Kalvarijos savivaldybės gyventoją, jie pristatė į užkardą. Nepadorų gestą rodęs vyras čia pradėjo grasinti, kad pasieniečiai bus atleisti iš darbo, jis elgėsi arogantiškai, reiškė įvairias nepagrįstas pretenzijas.

Kalvarijiškiui buvo pradėta administracinės bylos teisena už VSAT pareigūno garbės ir orumo įžeidimą, reiškiamą kūno gestais. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Tai sužinojęs vyras apie atleidimus iš darbo nebekalbėjo, o ėmė teisintis, kad jo rodytas nepadorus gestas buvo skirtas visai ne pasieniečiams. Beje, pastariesiems kalvarijiškis iki šiol nebuvo žinomas.

Surinktą medžiagą Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai perduos Šakių rajono apylinkės teismui, kuris spręs, kaip bausti Kalvarijos savivaldybės gyventoją.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.