Pasieniečių mokykla turės pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus“

VSAT vado generolo Vainiaus Butino įsakymu patvirtinti  I ir II laipsnio VSAT Pasieniečių mokyklos pasižymėjimo ženklo „Už nuopelnus“ nuostatai.

I laipsnio pasižymėjimo ženklu bus apdovanojami mokyklos pareigūnai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus teigiamus rezultatus mokyklos veikloje, išdirbę mokykloje ne mažiau kaip 10 metų.

Šiuo ženklu taip pat gali būti apdovanojami tarnybos ir kitų vidaus reikalų statutinių įstaigų pareigūnai už aktyvią pagalbą mokyklai bei užsienio valstybių sienos apsaugos tarnybų pareigūnai – už tarptautinę paramą mokyklai bei tarptautinio bendradarbiavimo plėtojimą.

I ir II laipsnių pasižymėjimo ženklais bus apdovanojama Pasieniečių mokyklos viršininko įsakymu. Apdovanotiems jais bus įteikiamas pasižymėjimo ženklas, šio ženklo liudijimas bei ženklo pakaitas – juostelė.

I laipsnio pasižymėjimo ženklas yra aukso spalvos metalo, ovalo formos. Ženklo averse – suapvalintais galais kryžius, dengtas balta emale, virš jo centre įkomponuotas juoda emale dengtas ovalas su stilizuotu, reljefišku sakalu – mokyklos simboliu. Ovalą juosia reljefiškas lauro lapų vainikas. Po kryžiumi – ovalo formos lankas sudalintas iš centro einančiais reljefiškais spinduliais. Ženklo aukštis yra 50 mm, plotis – 46 mm.

II laipsnio pasižymėjimo ženklu bus apdovanojami mokyklos pareigūnai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus teigiamus rezultatus mokyklos veikloje, išdirbę mokykloje ne mažiau kaip 5 metus.

II laipsnio pasižymėjimo ženklu taip pat gali būti apdovanojami tarnybos ir kitų vidaus reikalų statutinių įstaigų pareigūnai už aktyvią pagalbą mokyklai bei užsienio valstybių sienos apsaugos tarnybų pareigūnai – už tarptautinę paramą mokyklai bei tarptautinio bendradarbiavimo plėtojimą.

II laipsnio pasižymėjimo ženklas yra sidabro spalvos metalo, ovalo formos. Ženklo averse – suapvalintais galais kryžius, dengtas balta emale, virš jo centre įkomponuotas juoda emale dengtas ovalas su stilizuotu, reljefišku, aukso spalvos metalo sakalu – mokyklos simboliu. Ovalą juosia reljefiškas lauro lapų vainikas. Po kryžiumi – ovalo formos lankas sudalintas iš centro einančiais reljefiškais spinduliais. Ženklo aukštis yra 50 mm, plotis – 46 mm.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.