Pasieniečiai sulaikė Palangos ir Vilniaus oro uostuose siautėjusius girtus lietuvius

palangaPasieniečiai sulaikė Palangos ir Vilniaus oro uostuose siautėjusius girtus lietuvius

Vilniaus ir Palangos oro uostuose pasieniečiai sulaikė du iš Londono ir Belfasto atskridusius ir chuliganiškai besielgusius lietuvius. Neblaivūs vyrai necenzūriniais žodžiais keikė dokumentų patikros laukusius bendrakeleivius, triukšmavo.

Šeštadienį  Palangos oro uoste nusileidus reisu iš Londono atskridusiam lėktuvui jo keleiviai tvarkingai stojo į eilutę dokumentų patikrai. Vienas neblaivus vyras, kaip vėliau paaiškėjo, 45-erių Jungtinėje Karalystėje nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravęs lietuvis, staiga pradėjo rusiškais keiksmažodžiais plūsti kitus keleivius. Jis žmones koneveikė esą už tai, kad šie stovi laukdami patikros, triukšmavo ir pažeidinėjo viešąją tvarką.

Pasirodžius iškviestiems pasieniečiams vyras kiek aprimo, tačiau VSAT pareigūnų buvo sulaikytas ir uždarytas į laikino sulaikymo patalpą. Iškviesti Palangos policininkai chuliganui nustatė 2,31 prom. girtumą. Pasieniečiai sulaikytąjį perdavė policijos pareigūnams, kurie tiria šį įvykį.

Panašų incidentą šeštadienį užfiksavo ir Vilniaus oro uoste dirbę pasieniečiai. Iš Belfasto atskridę keleiviai ruošėsi dokumentų patikrai, kai vienas jų irgi pradėjo aplinkinius keikti necenzūriniais žodžiais, triukšmauti, laipioti per atitvarus. Atskubėję pasieniečiai sulaikė smarkokai apgirtusį 30-metį marijampolietį. Vyrą VSAT pareigūnai irgi buvo uždarę į laikino sulaikymo patalpą, o vėliau perdavė sostinės policijai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį