Pareigūnų ir kitų įstaigų atstovų susitikime aptartos aktualiausios eismo problemos

Pareigūnų ir kitų įstaigų atstovų susitikime aptartos aktualiausios eismo problemos

kelių eismo taisyklių pažeidėjai

Skaudžių eismo nelaimių statistika negailestinga. Lietuva yra viena iš pirmaujančių tarp visų Europos valstybių žuvusiųjų per eismo įvykius skaičiumi. Visais įmanomais būdais siekiama ieškoti susiklosčiusios padėties kaltininkų. Analizuojant dabartinę situaciją keliuose, galima rasti ne vieną priežastį, kodėl nelaimių keliuose nemažėja. Vairuotojams neretai stinga vairavimo kultūros ir dėmesingumo. Dažnas eismo įvykis įvyksta dėl saugaus greičio nesilaikymo ar vairavimo esant neblaiviam.

Didelė atsakomybė tenka jauniems vairuotojams. Nemažai eismo nelaimių sukelia jauni, neturintys vairavimo įgūdžių žmonės, todėl dažnai reiškiamos pretenzijos ir vairuotojų rengimo mokykloms.

Aptarti šių ir kitų susidariusių problemų į vairavimo mokyklą Auto ABC buvo sukviesti Kauno apskrities vairavimo mokyklų vadovai, VĮ „Regitra“, Valstybinės kelių transporto inspekcijos ir kelių policijos atstovai.

Susitikimo metu buvo kalbėta apie eismo įvykių priežastis, eismo dalyvių kultūrą, tarpusavio supratimą ir pagarbą vieni kitiems, aptarti bendradarbiavimo ir darbo organizavimo klausimai, dalyviai supažindinti su 2012 m. eismo įvykių statistika Kauno apskrityje. Nuspręsta tokius susitikimus organizuoti ir ateityje.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *