Pareigūnams žaibiškai sureagavus į pagalbos šauksmą, išgelbėta jaunuolio gyvybė (video)

policijos pareigunaiPareigūnams žaibiškai sureagavus į pagalbos šauksmą, išgelbėta jaunuolio gyvybė

Balandžio 3 dieną, policijos ekipažui stovint kelio Šiauliai-Palanga 77-ajame kilometre, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus kelių patrulių būrio vyriausieji patruliai Aušra Anglickienė ir Mantas Spudys sulaukė itin svarbaus pagalbos prašymo.

Keliu pravažiuojantis automobilis stabtelėjo prie stovėjusio policijos pareigūnų ekipažo, o staiga iš jo iššokęs vairuotojas pareigūnams susijaudinęs pasakė apie keleivį ištikusį širdies priepuolį ir reikalingą skubią medikų pagalbą. Pareigūnai suvokdami, kad norint išsaugoti jaunuolio gyvybę brangi kiekviena sekundė ir reaguoti reikia žaibiškai, nedelsdami paguldė leisgyvi jaunuolį ant galinės tarnybinio automobilio sėdynės ir dideliu greičiu lėkė link Regioninės Telšių ligoninės priėmimo skyriaus.

Pakeliui į ligoninę, pareigūnai susisiekė su medikais, kuriems informavo apie atskubantį tarnybinį automobilį su kritinės būklės ligoniu. Kelionės metu, šalia vairuotojo sėdėjusi pareigūnė nuolat kalbino jaunuolį, ramino jį, siekdama, kad vaikinas išliktų sąmoningas.

„Jaučiau, kaip šąla jo rankos ir jis pradeda prarasti sąmonę, tad stengiausi palaikyti kontaktą, vis jį kalbinau“, – skubios kelionės į ligoninę akimirkas prisiminė pareigūnė.

11 kilometrų atstumą įveikę per 5,5 minutės, policijos pareigūnai jaunuolį atidavė į patikimas medikų rankas. Vėliau paaiškėjo, kad spėjus laiku suteikti profesionalią pagalbą, viskas baigėsi laimingai ir išgelbėjus gyvybę, jaunuolis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Atminkite, kad policijos pareigūnams svarbi kiekvieno iš jūsų sveikata bei gyvybė, todėl ištikus nelaimei drąsiai kreipkitės į kelyje esantį ekipažą arba skambinti Bendruoju pagalbos centro tel. 112.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį