Pareigūnai tęsia kontrabandininkų gaudynes

Šiaulių rajono Kriminalinės ir Viešosios policijos pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, skirtas teisės pažeidimų, susijusių su akcizais apmokestinamų prekių nelegalia realizacija, vasario 13-osios pavakarę, Šiaulių rajone, Pakapės kaime sustabdė lengvąjį automobilį Peugeot 605.

Policijos pareigūnų turėta informacija, kad automobiliu gali būti gabenami nelegalūs rūkalai, pasitvirtino. Apžiūrėjus automobilio vidų, aptikta 2980 pakelių įvairių kontrabandinių cigarečių. Iš jų 2000 – „Fest“, 500 – „Winston Blue“ ir 480 – „Winston Silver“ pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Kontrabandinės cigaretės buvo tvarkingai sudėtos į kartoninėse dėžėse automobilio bagažinėje bei po galine sėdyne.

Automobilį vairavęs 33 metų Kauno rajono gyventojas D. V. pareigūnams aiškino, kad šias cigaretes pirko Vilniaus turgavietėje iš nepažįstamo asmens ir norėdamas šiek tiek užsidirbti pragyvenimui, vežė jas į Šiaulių turgų parduoti.

Cigarečių vertė nustatinėjama. Pažeidėjo laukia nuo 20 iki 50 tūkstančių litų bauda, cigarečių ir automobilio, kuriuo jas gabeno, konfiskavimas, kadangi analogišką pažeidimą D. V. jau buvo padaręs praėjusių metų vasario mėnesį. Tąkart už 600 kontrabandinių cigarečių pakelių gabenimą jam buvo skirta 5 000 Lt bauda su rūkalų konfiskavimu.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos