Pareigūnai sulaikė automobilį pagrobusį ir sudeginusį jaunuolį

© infopol.lt

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė automobilio vagyste, jo padegimu ir vagyste iš gyvenamojo namo įtariamą jaunuolį. Visas nusikalstamas veikas vyras įvykdė per vieną naktį.

Kovo 3 dieną, šeštadienį, į policiją kreipėsi tauragiškis, pranešdamas, kad ankstyvą rytą išėjęs į kiemą neberado jo žmonai priklausančio automobilio. Dėl vagystės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir paskelbė 2004 metų gamybos „Citroen Xsara Picasso“ paiešką. Nors neilgai trukus minėtas automobilis sudegęs buvo rastas Šilutės rajone, tačiau pareigūnai toliau atkakliai tęsė pagrobėjo paiešką ir jau pirmadienio pavakarę Klaipėdos rajone buvo sulaikytas 22 metų tauragiškis Ž. D. Pareigūnai jaunuolį sulaikė turėdami įtarimų, kad būtent jis, naktį viešėjęs minėto vyro namuose neatsiklausęs „pasiskolino“ jo žmonos automobilį.

Gerokai alkoholio padauginęs jaunuolis nurūko Šilutės link, tačiau pakeliui pateko į eismo įvykį. Pareigūnai įtaria, kad negalėdamas toliau važiuoti automobiliu, pagrobėjas sumanė jo atsikratyti tiesiog uždegdamas. Negana to, paaiškėjo, kad naktį dar prieš išvykdamas iš Tauragės jaunasis vagišius spėjo įsibrauti į vieną gyvenamąjį namą, kurio šeimininkų tuo metu nebuvo. Viduje jis sujaukė daiktus, tačiau neradęs nieko vertingo, vis tik pasiėmė su savimi keletą rūbų.

Per vieną naktį net tris nusikalstamas veikas sugebėjusiam įvykdyti jaunuoliui pareikšti įtarimai dėl automobilio vagystės, turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu ir vagystės iš gyvenamojo namo. Tauragiškiui gresia baudžiamoji atsakomybė.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos