Pareigūnai pričiupo įvairius kvaišalus platinusią trijulę

kvaisalu platintojaiPareigūnai pričiupo įvairius kvaišalus platinusią trijulę

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus (Klaipėdos m. PK KPS) ir Klaipėdos apylinkės prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Baudžiamojon atsakomybėn patraukti 1965, 1982, 1984 metais gimę už narkotinių medžiagų platinimą anksčiau teisti Klaipėdos miesto gyventojai, iš kurių vienas, gim. 1965 m., už įvairius nusikaltimus, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis,  vagystes, pasikėsinimą padaryti plėšimą teistas jau 16 kartų.

2016 m. Klaipėdos miesto policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriuje buvo pradėti atskiri ikiteisminiai tyrimai šių asmenų atžvilgiu pagal LR Baudžiamojo kodekso 260 str. dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.kvaisalu platintojai

Tyrimo metu nustatyta, kad minėti asmenys narkotines ir psichotropines medžiagas platino Klaipėdos mieste. Buvo platinamos įvairios narkotinės medžiagos, kanapės ir jų dalys, amfetaminas, ekstazi, heroinas. Narkotinės medžiagos pasiekdavo ir jaunimo pasilinksminimo vietas – Klaipėdos naktinius klubus. Atliktų kratų metu pareigūnai rado ir paėmė iš viso 130 ekstazi tablečių, taip pat įvairius kiekius heroino, metamfetamino, kanapių ir jų dalių. Pas vieną iš įtariamųjų dar 2015 m. pareigūnai rado ir paėmė 23 g metamfetamino. Minėti asmenys sulaikyti.

kvaisalu platintojaiKaltinamiesiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas, vienam iš jų ji pakeista į rašytinį pasižadėjimą neišvykti bei įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *