Pareigūnai palaiko „Sniego gniūžtės“ judėjimą

prevencine programaPareigūnai palaiko „Sniego gniūžtės“ judėjimą

Balandžio 29-30 dienomis Panevėžio rajono Paįstrio gimnazijoje vyko „Sniego gniūžtės“ stovykla moksleiviams.

Programa „Sniego gniūžtė“ – tai pscichotropinių medžiagų vartojimo prevencinė programa, skirta jauniems žmonėms nuo 14 metų. Vykdant programą, siekiama įtikinti paauglius, jog alkoholio ir kitų narkotinių medžiagų vartojimas yra žalingas fiziniam, socialiniam ir emociniam vystymuisi.

„Sniego gniūžtės“ judėjimas prasidėjo 1977 m. Rokforde (Ilinojuje), JAV apylinkėse, grupelės jaunuolių ir suaugusiųjų pastangomis. Ši grupelė pamatė galimybę sukurti prevencinę programą, sukoncentruotą į jaunimo savarankiškumą ir tvirtumo ugdymą. Pavadinimas pasirinktas „Sniego gniūžtė“, remiantis įsitikinimu „Jeigu aš darau teigiamą įtaką tau, tu gali padaryti teigiamą įtaką  kitam, ir rezultatas bus tarsi sniego kamuolys“.

Panevėžio rajono mokyklų moksleiviai, Panevėžio rajono savivaldybės atstovai ir pedagogai, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, pritardami šios programos idėjoms, organizavo vaikams renginius, suteikė informacijos pamąstymams apie netinkamo elgesio pasekmes. Akcentavo, kad viską lemia mūsų pačių pasirinkimas, o teigiamas elgesys turėtų būti ne tik stovyklos metu.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *