Pareigūnai aptiko apie 300 l naftos produktų

naftos produktaiVakar 13.30 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Nemenčinės policijos nuovados pareigūnai aptiko plastikinių talpų su naftos produktais.

Pareigūnai piliečio J. B., gimusios 1958 m., ūkiniame pastate Sužionių sen., Veriškių k., surado ir paėmė 10 plastikinių bakelių, kuriuose buvo apie 300 l naftos produktų, ir 3 l talpos plastikinį butelį su skaidriu skysčiu, skleidžiančiu naminės degtinės kvapą.

2011 m. lapkričio mėn. pareigūnai J. B. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Penkiasdešimt trejų metų moteris patraukta administracinėn atsakomybėn. Už biokuro, naftos produktų gabenimo ir laikymo taisyklių pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1712 str. 1 d.) numatoma bauda nuo vieno tūkstančio iki dvidešimties tūkstančių litų. O už naminės degtinės, brogos arba kitų namų gamybos stiprių alkoholinių  gėrimų gaminimą, įgijimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 177 str. 1 d.) – bauda nuo trijų šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.