Palangoje sulaikyti narkotikų platintojai ir pirkėjai (video)

policija palangaPalangoje sulaikyti narkotikų platintojai ir pirkėjai

Kaip ir kiekvienais metais, šią vasarą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) struktūriniai padaliniai ir toliau sėkmingai tęsia kriminalinės žvalgybos ir ikiteisminio tyrimo veiksmus, užkardindami ir tirdami neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartą vasaros sezono metu kurortinėse Klaipėdos apskrities vietovėse.

Ypatingas dėmesys skiriamas nepilnamečių nusikalstamumo užkardymui, nusikalstamų veikų atskleidimui bei viešosios tvarkos užtikrinimo veiksmams, ypač masinių renginių metu.

Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuras (ONTB) išaiškino jaunimo grupuotę, kurios nariai platino kanapes ir jų dalis ne tik Klaipėdoje, bet ir tiekė šią narkotinę medžiagą Palangoje gyvenantiems ir atostogaujantiems asmenims. Įtariama, kad šešių asmenų narkotikų platintojų grupuotės branduolį sudarė 16-19 metų amžiaus jaunuoliai. Jaunuoliai įsigydavo ir vartodavo kvaišalus, didesniais kiekiais perparduodavo kanapes savo bendraamžiams Klaipėdoje, taip pat kitiems asmenims, tarp jų – ir Palangos gyventojams. Iš viso įtarimai dėl narkotinių medžiagų platinimo, tame tarpe ir nepilnamečiams, pareikšti 10 asmenų.

Dar du 1989 metais gimusius palangiškius ONTB pareigūnai sulaikė 2013 m. liepos mėn. viduryje. Pas įtariamuosius aptikta apie 30 g kanapių ir jų dalių. Vienam kaltininkui pareikštas įtarimas dėl kvaišalų platinimo, kitas narkotinę medžiagą įsigijo vartojimui.

Palangos miesto PK nuo vasaros pradžios pradėjo 10 ikiteisminių tyrimų dėl neteisėtos narkotinių (psichotropinių) medžiagų apyvartos.

Pirminėje tyrimų stadijoje dėl neteisėto disponavimo narkotikais į Palangos miesto PK daiktams apžiūrėti nuvežti 24 asmenys. Tarp sulaikytųjų – Vilniaus, Kauno, uostamiesčio, Mažeikių, Biržų, Klaipėdos, Kėdainių, Šalčininkų bei Mažeikių rajonų gyventojai.

Devyni asmenys – 16-18 metų amžiaus.

Palangos miesto PK įtarimai dėl nusikalstamų veikų padarymo pareikšti 11 asmenų, tarp jų dviems nepilnamečiams.

10 jaunuolių įtariami įsigiję kvaišalų vartojimui, o į Palangą atvykusiai 2010 metais už policijos pareigūnų papirkimą teistai Kauno miesto gyventojai pareikštas įtarimas dėl pasikėsinimo parduoti ampules su narkotiniais vaistais.

Klaipėdos apskrities VPK struktūriniai padaliniai bei į pajūrį komandiruoti policijos pareigūnai ir toliau tęs kompleksinius nusikalstamų veikų atskleidimo bei viešosios tvarkos užtikrinimo veiksmus kurortinėse apskrities vietovėse, ypač jose vykstančių masinių renginių metu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *