Oro uostuose įkliuvo teisingumo vengę tauragiškis ir vilnietis

pasu kontrole orouostasVilniaus ir Kauno oro uostuose dirbantys  du nuo teisingumo besislapsčiusius asmenis. Vienas jų, sostinės gyventojas, turėjo nemalonumų ir su Didžiosios Britanijos teisėsauga.

Penktadienį Kauno oro uoste dirbantys Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė reisu iš Edinburgo atskridusį vyrą. Dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad 25 metų Tauragės gyventojo ieško Vilniaus apskrities policija. Nusikaltimo padarymu įtariamo vyro paieška paskelbta praėjusių metų rugpjūtį.

Tauragiškis perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Vilniaus oro uosto pasieniečiai sekmadienį sulaikė reisu iš Londono per Rygą grąžintą 29 metų vyrą. VSAT pareigūnai jau turėjo informacijos, kad šis vilnietis iš Didžiosios Britanijos yra išsiunčiamas už šioje šalyje padarytus teisės pažeidimus. Patikrinus jo duomenis turimose informacinėse bazėse paaiškėjo, kad sostinės gyventojo už padarytą administracinį pažeidimą ieško Vilniaus policija. Vyras taip pat perduotas policijos pareigūnams.

Praėjusiais metais VSAT pareigūnams įkliuvo 645 asmenys, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių asmenų Lietuvos pasieniečiai sulaikė oro uostuose – 250.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.