Operatyviai sulaikyti įtariamieji moters nužudymu

sulaikyti itariamiejiSausio 16 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato kriminalistai gavo operatyvinės informacijos, kad Ukmergės mieste, viename iš daugiabučių namų, bute yra nužudyta moteris. Pareigūnai nuvyko nurodytu adresu. Bute iš tiesų buvo rasta negyva moteris, su mušimo žymėmis veide. Įtariama, kad ji yra nužudyta. Nustatyta, kad mirusioji yra A.S. (g. 1953 m.).

Dėl nužudymo Ukmergės rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai nustatė, kad išvakarėse bute, kuriame A.S. gyvena kartu su sugyventiniu N.O., buvo girtaujama. Kilus konfliktui, sugėrovai sumušė A.O. ir paliko.

Pareigūnai iškarto į Policijos komisariatą pristatė tris įtariamuosius. Įtarimai dėl nužudymo pareikšti Ukmergės miesto gyventojams – A.S., gimusiam 1970 m., V.O. , gimusiai 1963 m. ir A.K., gimusiai 1966 m. A.S. ir V.O. yra sulaikyti dviem paroms ir uždaryti į areštinę. V.O. yra policijai buvo žinoma, anksčiau teista už vagystes. Ateityje bus kreipiamasi į teismą dėl kardomųjų priemonių skyrimo įtariamiesiems.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK info.