Nuteistas senyvo amžiaus vyras, išžaginęs mažametę

Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį Marijampolės rajono gyventojui M. B. (gim. 1945 m.), kuris pripažintas kaltu dėl mažametės seksualinio prievartavimo ir išžaginimo.

Anksčiau kartą teistas kaltinamasis M. B. nuteistas už tai, kad 2009 m. sausio mėnesį pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusiosios būkle dėl jos amžiaus seksualiai prievartavo mažametę, taip pat 2009 m. sausio ir rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais prieš jos valią lytiškai santykiavo su nukentėjusiąja.

Kaltinamasis M. B., padaręs jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką, neprisipažino ir paaiškino, kad prie nukentėjusiosios niekada nekibo ir nekalbėjo apie lytinius santykius. Jis nurodė, kad nukentėjusioji jį apkalba, o lytinių santykių tikriausiai yra turėjusi su berniuku prie upės. Kaltinamasis nurodė, kad su nukentėjusiąja jis eidavo lesinti balandžių, kurie laikomi ūkinio pastato antrajame aukšte.

Byloje apklausti liudytojai tvirtino, kad nukentėjusi mažametė skundėsi turėjusi lytinių santykių su vyru, kuriam 65 metai, kai viešėjo pas močiutę.

Kauno apygardos teismas, išanalizavęs ir įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus, įvertinęs jų patikimumą, pakankamumą, atsižvelgęs į visas svarbias aplinkybes, kaltinamąjį M. B. pripažino kaltu ir paskyrė laisvės atėmimo bausmes: 8 metų už mažametės seksualinį prievartavimą ir 10 metų už mažametės išžaginimą. Kaltinamajam paskirta galutinė subendrinta 12 metų laisvės atėmimo bausmė. Ją paskirta atlikti pataisos namuose. Teismas taip pat priteisė atlyginti nukentėjusiajai 30 000 Lt neturtinę žalą.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

kriminalai.com

šaltinis: KAT info.

Posted Under
Be kategorijos