Nuteistas iš bankomato svetimus pinigus paėmęs vyriškis

bankomatasTrakų rajono apylinkės teismas 2012 m. kovo 27 dienos baudžiamuoju įsakymu nuteisė J. B. už tai, kad jis pagrobė svetimą turtą.

Išnagrinėjus prokuroro pareiškimą ir ikiteisminio tyrimo metu surinktą medžiagą teismas nustatė, kad kaltinamasis J. B. 2011 m. rugsėjo 21 d., norėdamas nusiimti nuo savo banko kortelės pinigų priėjo prie Trakuose esančio Swedbank bankomato. Tuo metu bankomatu naudojosi jo kaimynas A. R. Kaimynui nuėjus J. B. priėjo prie bankomato ir palaukęs pasiėmė iš bankomato pasirodžiusius 1000 litų įvairiomis kupiūromis, žinodamas, kad šie pinigai jam nepriklauso bei kad prieš jį bankinę operaciją atliko A. R.

Atsižvelgiant į tai, kad J. B. nusikalto pirmą kartą, pripažino savo kaltę ir gailėjosi, teismas už padarytą nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 1 dalyje, kaltinamajam J. B. skyrė 650 litų dydžio baudą.

Nesutikdamas su baudos paskyrimu teismo baudžiamuoju įsakymu J. B. per keturiolika dienų dar gali paduoti prašymą, reikalaudamas surengti bylos nagrinėjimą teisme.

kriminalai.com

šaltinis: Trakų rajono apylinkės teismo info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *