Nuo stogo „Karlsonas“ perkeltas ant areštinės gultų

Nuo stogo „Karlsonas“ perkeltas ant areštinės gultų

siauliai policija

Nuo stogo Karlsonas perkeltas ant areštinės gultų. Lietuvoje ir užsienyje su teisėsauga įvairių reikalų turėjusį 45 metų šiaulietį Šiaulių policijos pareigūnai paskutinį kartą sulaikė ant vienos parduotuvės stogo Šiauliuose. „Karlsonas“ nuo stogo buvo perkeltas į areštinę, jam pareikštas įtarimas dėl vagystės.

Jeigu žmonės, nemigos kamuojami, naktį tyrinėja žvaigždėtą dangų, tai minėtas vyras – aplink jį supančių namų stogus. Rugsėjo 6-osios naktį kieme ant suoliuko sėdinčio vyro žvilgsnį patraukė netoliese esančios parduotuvės stogas. Pasirodo, stogdengiu dirbusio vyro profesinė patirtis sugeneravo idėją, kaip galima per stogą lengvai patekti į parduotuvę ir prasimanyti alkoholio, cigarečių bei pinigų.

Karlsonas ant stogo

Užsikabarojęs ant stogo ir atplėšęs šiferio lapą, šiaulietis atsidūrė parduotuvėje. Pačiupęs keletą blokų cigarečių, 5 butelius brendžio bei degtinės ir kasos aparatą, vyras išgirdo, kad suveikė parduotuvės signalizacija. Iš kasos aparato pabirusių monetų įsibrovėlis neberinko, tik, į kišenę subrukęs apie 200 eurų, su pasisavintais rūkalais ir alkoholiu šaute šovė atgal ant stogo ir, prigludęs prie jo, ėmė laukti, kol viskas aprims. Gulėti aukštybėje nebuvo patogu, tad po kurio laiko vyras, pamanęs, kad aplink viskas ramu, pamėgino leistis žemyn ir pateko į saugos tarnybos darbuotojų rankas. Sprukdamas nuo pastarųjų, įsibrovėlis bandė atsikratyti pavogtaisiais daiktais, juos mėtydamas pakrūmiais. Saugos tarnybos darbuotojai šiuos daiktus surinko, įtariamąjį sulaikė ir perdavė iškviestiems policijos pareigūnams.

kriminalai.com
šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.